„Bioptron“ šviesos terapija: gydantis šviesos bangų prisilietimas

„Bioptron“ šviesos terapija – tai gydomoji procedūra, kurios metu stimuliuojamas kūno gijimas, audinių regeneracija, gerinama kraujo mikrocirkuliacija. Tai nemedikamentinis ir visiškai saugus gydymo būdas, leidžiantis visam laikui atsisveikinti su negalavimais.

image
Šveicariška technologija

Šveicarijoje gaminamų „Bioptron“ prietaisų šviesa prasiskverbia į audinius, stimuliuoja imuninę sistemą, mažina uždegimą, užtikrina greitesnį bei efektyvesnį gijimą ir sveikimą. Ši šviesa panaši į dalį natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio spektro, tačiau neturi žalingų UV spindulių, todėl jos terapija yra visiškai saugi – nėra žinoma jokio nepageidaujamo šalutinio poveikio rizikos.

Platus „Bioptron“ šviesos bangų ilgio diapazonas užtikrina jų prasiskverbimą į odą įvairiame gylyje, aktyvina ląsteles, paspartina vietinę kraujo cirkuliaciją ir stimuliuoja viso kūno regeneracinius procesus. Saugi ir veiksminga „Bioptron“ šviesos terapija gali būti taikoma gydymui, skausmo malšinimui, reabilitacijai, taip pat odos problemų sprendimui.

Gydo net žaizdas

Ši terapija yra kliniškai patikrinta žaizdų gydymo priemonė. Jos efektyvumas patvirtintas esant trauminėms ar pooperacinėms žaizdoms, nudegimams, persodintai odai, praguloms, veninės kilmės kojų opoms. Remiantis moksliniais duomenimis, „Bioptron“ šviesos terapija ne tik geriau ir greičiau gydo žaizdas, bet ir mažina skausmą, nemalonius pojūčius. Šios terapijos dėka padidėja audinių regeneracijos galia ir lieka mažiau randų.

„Bioptron“ technologija taip pat yra efektyvi skausmo gydymo priemonė. Poliarizuota šviesa įsiskverbia giliai į audinius slopindama uždegimą, skatindama kraujo apytaką, spartindama gijimą ir malšindama skausmą. Blokuodama skausmo signalus siunčiančias chemines medžiagas, ji veiksmingai ir saugiai sumažina artrito skausmus, strėnų, pečių, kaklo ir nugaros skausmą, gydo sportuojant patirtas traumas ir kitus sužeidimus ir negalavimus. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vos po dešimt minučių per dieną taikant „Bioptron“ šviesos terapiją, jaučiamas akivaizdus poveikis, skausmas ženkliai sumažėja. Ši medicininė terapija skatina endorfinų gamybą ir efektyviai malšina įvairaus pobūdžio raumenų skausmus. „Bioptron“ terapija rekomenduojama esant sąnarių sustingimui, sausgyslių ir raiščių patempimams bei plyšimams, sumušimams, riešo kanalo sindromui, tenisininko alkūnei gydyti.

Tinka ir vaikams

Esant minkštųjų audinių ir jungiamojo audinio sužalojimams, „Bioptron“ šviesos terapija gali padidinti galutinį išgijusio audinio tempimo stiprumą – ji spartina kolageno gamybą bei sintezę, dėl to kolageno molekulėse padaugėja molekulinio bei tarpmolekulinio vandenilio ryšių. Šis poveikis tuo pačiu paspartina ir gijimo procesą, sutrumpina laiką nuo susižalojimo patyrimo iki visiško žaizdos išgijimo. „Bioptron“ terapijos dėka padidėja audinių regeneracija ir lieka mažiau randų.

„Bioptron“ šviesos terapija puikiai tinka ir suaugusiųjų bei vaikų dermatologiniams susirgimams gydyti, odos problemoms spręsti. Įsiskverbdama giliai į odą, ji sunaikina bakterijas, sukeliančias spuogų protrūkius ir sukelia biologinį atsaką – fotobiostimuliaciją, pasižyminčią įvairiapusiškai naudingu poveikiu. „Bioptron“ šviesos terapija gali būti gydoma aknė, rožinė, egzema, psoriazė, atopinis dermatitas, pūslelinės sukeltos odos infekcijos. Pirmaujančiu medicininiu šviesos terapijos prietaisu taip pat gali būti gydomos virusų ar bakterijų sukeltos odos infekcijos bei burnos būklės: opos, dantenų ligos, burnos gleivinės, lūpų uždegimas, pūslelinė (herpes). Klinikiniais tyrimais patvirtintas ir veiksmingas „Bioptron“ terapijos poveikis gydant randus, likusius po aknės ar kitų odos susirgimų.

Išmėginkite „Bioptron“ šviesos terapiją klinikoje „Nefrida“ ir įsitikinkite jos galia, grąžinančia sveikatą, grožį ir gyvenimo džiaugsmą! Laukiame Jūsų!

Atgaukite tai, kas buvo prarasta

Kompleksinės reabilitacijos paslaugos, padėsiančios atstatyti prarastą judėjimo laisvę ir gerą savijautą.
Pradėti dabar