Lazerinė magnetinė terapija – veiksmingas atsakas skausmui

Lėtinis ar ūminis raumenų ir sąnarių skausmas, trukdantis dirbti ir ilsėtis, pažįstamas daugeliui. Jis stipriai veikia gyvenimo kokybę ir yra lydimas nuolatinio nuovargio, nerimo, prastos nuotaikos, nervinės įtampos. Specialistai primena, kad negydomas ar netinkamai gydomas ūminis skausmas taip pat tampa lėtiniu, tad svarbu jį gydyti laiku.

image
Nepralenkiamas veiksmingumas

Lazerinė magnetinė terapija – tai neinvazinė, be medikamentų atliekama skausmo gydymo procedūra, kurios metu naudojamas gydomasis lazeris. Lazerinis gydymo prietaisas vienu metu lokaliai veikia skausmo židinį infraraudonaisiais lazerio spinduliais ir stipriu pastoviu magnetiniu lauku, todėl juo atliekamos terapijos procedūros pasižymi ypatingu gydymo veiksmingumu.

Klinikoje „Nefrida“ atliekama lazerinė magnetinė terapija puikiai tinka sąnarių, raumenų, atraminio judamojo aparato, trišakio nervo ir tarpšonkaulių nervų gydymui. Taip pat efektyviai malšina odos susirgimus, artritą, radikulitą, sėdimojo nervo uždegimus, žaizdas, trofines opas, nudegimus, pragulas, įvairius kitus ūminius ir lėtinius uždegimus. Kartu su lazerine magnetine terapija gali būti derinami kiti gydymo metodai ar terapijos priemonės.

Unikalus veikimas

Lazerinės magnetinės terapijos veikimas pagrįstas ilgamečiais moksliniais tyrimais bei gydytojų praktika. Štai kaip veikia ši inovacija:

  • Magnetinio lazerio veikimas pagrįstas neinvaziniu ir steriliu poveikiu į biologinius audinius, biologiškai aktyvius taškus, odą, kraują,
  • Lazerio spindulių ir stipraus magnetinio lauko kompleksinis poveikis skatina medžiagų apykaitą ir kraujotaką,
  • suaktyvina chemines ir fotochemines reakcijas, pagerina deguonies pasisavinimą ląstelėse ir ląstelių mitybos mikrocirkuliaciją,
  • pagreitina gijimo, ląstelių regeneracijos, organizmo apsaugos procesus,
  • slopina uždegimą ir malšina skausmą be nuskausminamųjų vaistų vartojimo.

Nekentėkite skausmo – išmėginkite lazerinės magnetinės terapijos veiksmingumą klinikoje „Nefrida“. Patyrę mūsų specialistai laukia Jūsų!

Atgaukite tai, kas buvo prarasta

Kompleksinės reabilitacijos paslaugos, padėsiančios atstatyti prarastą judėjimo laisvę ir gerą savijautą.
Pradėti dabar